Přehledný ceník oprav, které nabízíme na naší prodejně Doktor Mobil v Olomouci. Většinu oprav jsme schopni udělat na počkání. Pro více informací nás kontaktujte. Ceny jsou uvedeny s DPH.

Apple


ModelVýměna LCDVýměna baterieNabíjecí konektor
iPhone 4490490500
iPhone 4S490490500
iPhone 5890590690
iPhone 5C990590690
iPhone 5S990690750
iPhone SE1090690750
iPhone 61290790900
iPhone 6+1490790900
iPhone 6S1690790900
iPhone 6S+1890990900
iPhone 719908901000
iPhone 7+219010901100
iPhone 8229010901300
iPhone 8+259012901300
iPhone SE 2249011901400
iPhone X419015901700
iPhone XR379016901700
iPhone XS509016901900
iPhone XS Max599021902190
iPhone 11449018902000
iPhone 11 Pro569020902390
iPhone 11 Pro Max849018902390
iPhone 12839016902990
iPhone 12 Mini989016902990
iPhone 12 Pro899021902990
iPhone 12 Pro Max1029022902990
iPhone SE 3 (2022)209011901400
iPhone 13849025902990
iPhone 13 Mini849025902990
iPhone 13 Pro1489025902990

Samsung


ModelVýměna LCDVýměna baterieNabíjecí konektor
Galaxy J3 20161990490890
Galaxy J3 20171990890890
Galaxy J42190790790
Galaxy J4 Plus2290890990
Galaxy J5 20161990490890
Galaxy J5 20172090990890
Galaxy J62190890890
Galaxy J6 Plus2190890990
Galaxy J7 20172290990890
Galaxy A02s21901190990
Galaxy A3 20162390890890
Galaxy A3 20172490990890
Galaxy A5 20162790890890
Galaxy A5 20172890990890
Galaxy A6 201824909901190
Galaxy A6 Plus 201831909901190
Galaxy A7 201827901090990
Galaxy A8 201828901090990
Galaxy A9 201830901090990
Galaxy A101990990990
Galaxy A12219012901290
Galaxy A201990990990
Galaxy A20e21909901090
Galaxy A21s249010901190
Galaxy A40259010901090
Galaxy A41309010901190
Galaxy A42309011901290
Galaxy A30s249012901190
Galaxy A32259012901190
Galaxy A50299012901190
Galaxy A51339013901290
Galaxy A52359014901390
Galaxy A70339012901190
Galaxy A71359013901290
Galaxy A72399014901390
Galaxy M32s319012901190
Galaxy S63390990890
Galaxy S7359010901690
Galaxy S7 Edge489010901790
Galaxy S8499014901790
Galaxy S8 Plus539014901790
Galaxy S9639015901990
Galaxy S9 Plus699015901990
Galaxy S10729016901990
Galaxy S10e559016901990
Galaxy S10 Plus759018901990
Galaxy S20759018901990
Galaxy S20 Plus759018901990
Galaxy S21685019501750
Galaxy S21 Plus729019901850
Galaxy S21 Ultra1090022901950

Huawei


ModelLCDVýměna baterieNabíjecí konektor
Y5 II1490690790
Y5 20181690690790
Y5 20191690690790
Y6 Prime 20181690790890
Y6 20191890890990
Y6s1950790690
Y7 Prime 20181990890990
Y7 Prime 20191850850790
P8 Lite1790690690
P81890690790
P8 Lite 20171990690890
P9 Lite1790690790
P9 Lite 20171990790790
P91990690890
P 10 Lite2190790790
P 102990890890
P Smart 1990890890
P Smart 20192190890890
P Smart Z2450950990
Nova Smart2290890890
P20 Lite2290890890
P20 3290990990
P20 PRO65901190990
P30 Lite2990
1190990
P3053901190990
P4056901190990
P40 Lite23509501150
P40 Pro849014501550

Honor


ModelVýměna LCDVýměna baterieVýměna konektoru 
Honor 5X1690790790
Honor 6A1890790790
Honor 6X1790790790
Honor 71990790790
Honor 7 Lite1790690790
Honor 7A1790790790
Honor 7S1790790790
Honor 7X2190790790
Honor 81990790790
Honor 8 Lite1990790790
Honor 8X2790890790
Honor 8 Pro2990890790
Honor 92790790790
Honor 9 Lite1990790790
Honor 1029901290990
Honor 10 Lite2190990890
Honor View 102790990890
Honor 20 3890990890
Honor 20 Lite2190990890
Honor 20 Pro3890990890

Xiaomi


ModelVýměna LCDVýměna baterieNabíjecí konektor
Redmi 4A1590690590
Redmi 4X1690790590
Redmi NOTE 41690590690
Redmi NOTE 51790690590
Redmi NOTE 5A1890790690
Redmi NOTE 6 Pro2190790790
Redmi NOTE 72490890790
Redmi NOTE 8T2290890890
Redmi NOTE 8 Pro2490890890
Redmi NOTE 92490890890
Redmi NOTE 9T2490890890
Redmi NOTE 9 Pro2590890890
Redmi NOTE 10299012901450
Redmi NOTE 10 Pro519013901650
Redmi 5A1890690590
Redmi 51590690590
Redmi 5 Plus1790690590
Redmi 61790690590
Redmi 6A1790690690
Redmi 71990690690
Redmi 7A1990690690
Redmi 81990690690
Redmi 92190790690
Redmi 9A1990690690
Redmi 9C1990890790
Redmi 9T2150950790
Mi A11790790690
Mi A21890890790
Mi A2 Lite1890890790
Mi A33490890890
Mi 52690890790
Mi 63790990890
Mi 8 Lite2390790790
Mi 8 3890890890
Mi 9 Lite3790890890
Mi 93990890890
Mi 9 SE4790890890
Mi 9T4890890890
Mi 10799014501250
Mi 10 Lite459014501450

Sony Xperia


ModelVýměna LCDVýměna baterie Nabíjecí konektor
Z11990790790
Z22190790790
Z32390890890
Z3 compact2390890890
Z52990990990
Z5 Compact2890990990
X3490990990
X Compact3190990990
XA2190990990
XA12390990990
XZ12890990990

Ostatní služby


  • Vyčištění vytopeného telefonu od 300
  • Stažení mediálních souborů a kontaktů na váš flashdisk od 300
  • Výměna poškrábaného, nebo rozbitého sklíčka fotoaparátu od 590
  • Oprava nefunkčního 3,5 jack slotu od 690
  • Oprava sluchátka od 490 Kč
  • Výměna mikrofonu od 590
  • Oprava tlačítek zapínání a zesilování zvuku od  490
  • Přehrání softwaru od 490
  • Prodej příslušenství od 290

O novinkách se více dozvíte na naší facebookové stránce DoktorMobil.cz

Pro více informací o ceně nás kontaktujte

oprav Doktor Mobil v olomouci
Doktor Mobil Olomouc
cs_CZCzech
Call Now Button