Ceník oprav značky Samsung


ModelVýměna LCDVýměna baterieNabíjecí konektor
Galaxy J3 20161990490890
Galaxy J3 20171990990890
Galaxy J42090890890
Galaxy J4 Plus2190990990
Galaxy J5 20162090690890
Galaxy J5 20172190990890
Galaxy J62190890890
Galaxy J6 Plus2190890990
Galaxy J7 20172490990890
Galaxy A02s2190990990
Galaxy A3 20162390890890
Galaxy A3 20172490990890
Galaxy A5 20162790890890
Galaxy A5 20172890990890
Galaxy A6 201822909901190
Galaxy A6 Plus 2018269010901190
Galaxy A7 2018259011901090
Galaxy A8 2018289010901090
Galaxy A9 2018309010901090
Galaxy A1019909901090
Galaxy A12209010901090
Galaxy A13 4G/5G209010901090
Galaxy A14 4G/5G219010901090
Galaxy A202190990990
Galaxy A20e21909901090
Galaxy A20s 18909901090
Galaxy A2123901090990
Galaxy A21s239010901090
Galaxy A2223907901090
Galaxy A30319011901090
Galaxy A30s249012901190
Galaxy A312590790990
Galaxy A32259011901090
Galaxy A33 5G279011901090
Galaxy A34 5G379014901090
Galaxy A4027909901090
Galaxy A41309010901190
Galaxy A42309011901090
Galaxy A50279012901190
Galaxy A51339013901290
Galaxy A52349013901290
Galaxy A53 5G439014901290
Galaxy A54 5G419014901290
Galaxy A70339012901190
Galaxy A71359013901290
Galaxy A72369013901290
Galaxy S632909901290
Galaxy S6 Edge379011901290
Galaxy S6 Edge +489011901290
Galaxy S7349010901690
Galaxy S7 Edge549012901390
Galaxy S8519012901390
Galaxy S8 Plus549014901490
Galaxy S9589015901590
Galaxy S9 Plus659015901690
Galaxy S10709016901790
Galaxy S10e539016901790
Galaxy S10 Lite199011901090
Galaxy S10 Plus739018901790
Galaxy S20699018901890
Galaxy S20 FE399016901590
Galaxy S20+719017901990
Galaxy S20 Ultra749018901990
Galaxy S21629018901890
Galaxy S21 FE419015901690
Galaxy S21+639019901890
Galaxy S21 Ultra909021901890
Galaxy S22549017901890
Galaxy S22+469017901890
Galaxy S22 Ultra699017901890
Galaxy S23649017901890
Galaxy S23+689017901890
Galaxy S23 Ultra899017901890
cs_CZCzech
Wbové stránky používají soubory cookie k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy. View more
Rozumím
Call Now Button